📞 0216 561 54 21 - 📬 info@epoatik.com     

KURUMSAL

EPOATİK


Epoatik  faaliyetlerine 1999 yılında başlamıştır. Günümüze kadar sadece müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen firmamız arkasında hiçbir kötü referans bırakmadan devamlılığını sürdürmektedir.

Zemin sistemlerinde gerekli olan bilgi, birikim, ekipman ve teknik çözümlerde sizlere faydalı olabilecek bir yapıya sahip olan firmamız sizlere tecrübeli kadrosu ile göstermiş olduğu titizlik ve kaliteli işgücüdür.

Epoatik zemin teknolojinin bütün yeniliklerinden faydalanmakta olup uygulamalarına bunu başarıyla yansıtmaktadır.

 

Türkiyede endüstriyel zemin teknolojisini geliştirerek ve epoksi kaplama yaparak bu konudaki hedefine ulaşmaktı
Bu amacımıza ulaşmamızdaki en önemli etken siz degerli müşterilerimizin memnuniyeti olacaktır.


 

Günümüzde gerek üretim gerekse hizmet sektöründeki firmaların geldikleri konum göz önünde bulundurulduğunda, Endüstriyel zemin kaplama sistemlerinin önemi ve gerekliliği göze çarpmaktadır. Beton zeminlerin mekanik ve kimyasal etkiler başta olmak üzere bir takım dış etkilere karşı dayanıksız olması, hijyenik, anti bakteriyel ve tozumayan bir yapı oluşturmaması işletmeler açısından kısa ve uzun vadede verimi düşürmektedir. Bir diğer belki de en önemli konu ise insan sağlığıdır.

Çalışma ortamlarında insan sağlığını kötü yönde etkilemeyecek şartlar oluşturmak firmaların gelişimi açısından son derece önemli bir gereklilik haline gelmektedir. Bu yüzdendir ki epoksi zeminlerin en gerekli olduğu yerlerin başında sağlık sektöründe hizmet veren işletmeler gelmektedir.

 

Epoksi zemin kaplama sistemleri; üretim, hizmet ve sağlık sektöründe hizmet veren işletmelerin, uygun çalışma koşulları yaratmasına yardımcı olmanın dışında, şık görünümü ile de ofis showroom ve hatta konutların zeminlerinde de önemli bir yardımcı konumundadır. 


EPOATİK bu noktada işletmelere profesyonel anlamda Endüstriyel zemin kaplama çözümleri geliştirmektedir.